top of page

VI ÄR EXPERTER INOM MARK OCH  ENTREPRENAD

 

KONTAKT

Kontakta oss

För alla typer av förfrågningar går det utmärkt att höra av sig direkt till oss via telefon eller mail. Vi återkommer så fort som möjligt.

Besöksadress

Granitvägen 1

553 03, Jönköping

Anbud (Jönköping)

Kontakta Johan Larsson på

johan.larsson@schaktab.nu

Kontaktuppgifter (Jönköping)
Johan Larsson - VD / Arbetschef

0726 - 44 30 50

johan.larsson@schaktab.nu

Christoffer Starcevic - Produktionschef

0726 - 44 30 53

christoffer.starcevic@schaktab.nu

Tomas Dahl - Produktionschef

0726 - 44 30 51

tomas.dahl@schaktab.nu

Matthias Gräns - Mätare / Projektör

0726 - 44 30 62

matthias.grans@schaktab.nu

Jonas Grahn - Produktionschef

0735 - 35 22 36
jonas.grahn@schaktab.nu

Jesper Wångö - Produktionschef

0726 - 44 30 52

jesper.vangoe@schaktab.nu

Kristian Bergström - Produktionschef

0726 44 30 56

kristian.bergstrom@schaktab.nu

Alexander Furubrink - Produktionschef

0703 92 26 16

alexander.furubrink@schaktab.nu

Kontaktuppgifter (Värnamo)
Martin Söderqvist - Affärsområdeschef

0735 - 34 07 74

martin.soderqvist@schaktab.nu

Olle Andersson - Produktionschef / Mätare

0709 - 55 66 12

olle.andersson@schaktab.nu

Besöksadress

Kalkstensvägen 7

331 44, Värnamo

Anbud (Värnamo)

Kontakta Martin Söderqvist på

martin.soderqvist@schaktab.nu

ABOUT
CONTACT

OM OSS

Schaktab erbjuder tjänster inom Mark- och anläggningsentreprenader.
 

Till Schaktab vänder du dig som vill få höga förväntningar infriande av en samarbetspartner med gedigen kvalité i sitt utförande kombinerat med nytänkande lösningar.
 

Schaktab har mångårig erfarenhet av samtliga delar i processen för att utföra en anläggning och stödjer dig som kund från de tidiga strategiska frågeställningar till färdigställande av en anläggning som är byggd för såväl dagens som framtida förutsättningar.
 

Ett projekt med Schaktab utmärker sig genom god planering och höga kvalitetskrav med respekt för att vårda vår gemensamma jord, både för oss idag och för kommande generationer.

bottom of page